Spławikowe Mistrzostwa Koła "Wodnik" w kategorii kadetów i juniorów

W dniu 13.05.2012 r. na Podgórkach Tynieckich odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła "Wodnik" w kategorii kadetów i juniorów.

W zawodach uczestniczyło łącznie 8 zawodniczek i zawodników; 5 w kategorii kadetów i 3 w kategorii juniorów.

W kategorii kadetów mistrzem Koła został Adrian PRZYBYLSKI, wicemistrzem Bartek SYNOWIEC a brązowym medalistą został Michał DIMTER.
W kategorii  juniorów mistrzem Koła została Daria DĄBROWSKA, wicemistrzem Wojtek DIMTER 3 miejsce i brązowy medal dla Patrycji RYŚ.

Oprócz medali i dyplomów, wszystkim uczestnikom zostały wręczone upominki ufundowane przez sponsora Młodzieżowej Szkółki Wędkarskiej firmę VARIANT z Krakowa.

Jak zawsze zawody zakończyły się spotkaniem przy grillu.  Opiekun młodzieży Koła "Wodnik" Józef Kołodziej.